سایر محصولات

محصولات شرکت لوله بتن پلیمر

  • سایر محصولات
  • سایر محصولات

سایر محصولات

معرفی محصول

قطعات سگمنتی بتن پلیمری جهت بازسازی تونل های فاضلابی :
با توجه به ویژگی های منحصر به فرد قطعات سگمنتی بتن پلیمری در محیط های فاضلابی استفاده از این قطعات در ساخت و یا بازسازی تونل های فاضلابی در دنیا رو به گسترش است. شرکت لوله بتن پلیمر علاوه بر طراحی و ساخت این قطعات با یکی از مطرح ترین شرکت های اروپایی در زمینه اجرا این پروژه ها به عنوان نماینده این شرکت در ایران همکاری میکند.

کپینگ برد سلولهای تجاری سالن الکترولیز پالایشگاهای مس :

 کپینگ بردها از جمله محصولات تخصصی کارخانه بوده که در پالایشگاههای صنعت مس و روی، مورد استفاده قرار می گیرند. کپینگ بردها از جنس نوعی کامپوزیت حاوی رزینهای خاص با مقاومت شیمیایی بالا ،سنگدانه با مش بندیهای خاص و فیلرهای معدنی بوده که با فرمولاسیون مشخص برای اولین بار در کشور تولید و مورد استفاده قرار گرفتند.

سپتیک تانک :

گندانبار یا انبار فاضلاب خانگی یکی از اجزای کلیدی سیستم فاضلاب است که شبیه یک دستگاه تصفیه فاضلاب کوچک کار می‌کند. از گندانبار بیشتر در جاهایی که لوله‌کشی فاضلاب، وجود ندارد استفاده می‌شود..انبار فاضلاب اصولاً هر سه یا چهار سال یکبار باید تخلیه گردد و یا از روشهای بازیافت برای استفاده بهینه از آب موجود در آن استفاده گردد. سپتیک تانک های بتن پلیمری در ابعاد مختلف و بر اساس سفارش مشتری طراحی و ساخته میشود.

سلول های الکتروریفاینینگ و الکتروواینینگ پالایشگاه های مس
مقره های بتن پلیمری
باکس های مخابراتی بتن پلیمری
دریچه های کنترل ترافیک بتن پلیمری


مشخصات فنی